• WYŚWIETLACZ PODNOSZONY Z KOMPUTEREM

power supply (V)
4414.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
www.pwgamet.com
Leave your phone

W naszej ofercie znajdują się wyświetlacze LED-owe odnoszone z komputerem. Wykonane w nowoczesnej technologii diód świecących, panele o niskim poborze prądu są widoczne z dużej odległości.

  • Elementy świetlne: diody świecące w wybranym kolorze (dostępne czerwony lub biały).
  • Zasilanie: instalacja samochodowa 12V lub 24V
  • Tryb pracy: ustalany i programowany przy użyciu dostarczonego komputera (w zestawie).

Przeznaczenie paneli świetlnych, to montaż na pojazdach uprzywilejowanych i służb drogowych.

Po zatwierdzeniu na komputerze wybranego komunikatu, wyświetlacz otwiera się samoczynnie. Opcjonalnie wyświetlacz może być wyposażony w dodatkowe światła kierunkowe (widoczne na zdjęciu), którze świecą w kolorze niebieskim. Kilka sekund po wygaszeniu komunikatu, matryca wyświetlacza samoczynnie zamyka się.

Uwaga! W czasie użytkowania zestawu należy zadbać o bezpieczne otoczenie wyświetlacza, ponieważ jakiekolwiek przedmioty leżące na wyświetlaczu mogą spowodować dysfunkcję zestawu. Wyświetlacz jest zabezpieczony mechanicznie przed przeciążeniem i nie grozi to trwałym uszkodzeniem mechanizmu podnoszenia, ale po przejściu zestawu w tryb awaryjny, konieczne jest wyłączenie zasilania, usunięcie przedmiotu z matrycy i ponowne włączenie zasilania. Zestaw będzie gotowy do działania.

Posiadamy panele wyświetlaczy do montażu we wnętrzu belki dachowej, do montażu we wnętrzu pojazdu za szybą i wyświetlacze podnoszone.

 

 

UWAGA- Tablica bez widocznych lamp dodatkowych niebieskich.

There is currently no comments or ratings for this product.