WYŚWIETLACZ PODNOSZONY Z KOMPUTEREM

4499.00
4499.00
power supply [V]:
opak
Delivery time to : 14 days

W naszej ofercie znajdują się wyświetlacze LED-owe odnoszone z komputerem. Wykonane w nowoczesnej technologii diód świecących, panele o niskim poborze prądu są widoczne z dużej odległości.

  • Elementy świetlne: diody świecące w wybranym kolorze (dostępne czerwony lub biały).
  • Zasilanie: instalacja samochodowa 12V lub 24V
  • Tryb pracy: ustalany i programowany przy użyciu dostarczonego komputera (w zestawie).

Przeznaczenie paneli świetlnych, to montaż na pojazdach uprzywilejowanych i służb drogowych.

Po zatwierdzeniu na komputerze wybranego komunikatu, wyświetlacz otwiera się samoczynnie. Opcjonalnie wyświetlacz może być wyposażony w dodatkowe światła kierunkowe (widoczne na zdjęciu), którze świecą w kolorze niebieskim. Kilka sekund po wygaszeniu komunikatu, matryca wyświetlacza samoczynnie zamyka się.

Uwaga! W czasie użytkowania zestawu należy zadbać o bezpieczne otoczenie wyświetlacza, ponieważ jakiekolwiek przedmioty leżące na wyświetlaczu mogą spowodować dysfunkcję zestawu. Wyświetlacz jest zabezpieczony mechanicznie przed przeciążeniem i nie grozi to trwałym uszkodzeniem mechanizmu podnoszenia, ale po przejściu zestawu w tryb awaryjny, konieczne jest wyłączenie zasilania, usunięcie przedmiotu z matrycy i ponowne włączenie zasilania. Zestaw będzie gotowy do działania.

Posiadamy panele wyświetlaczy do montażu we wnętrzu belki dachowej, do montażu we wnętrzu pojazdu za szybą i wyświetlacze podnoszone.

 

 

UWAGA- Tablica bez widocznych lamp dodatkowych niebieskich.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :