• ORION

Lamp length [mm]
light color
color dome
power supply (V)
12-24V
quantity LED warning modules
Display (space for inscription)
2299.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 7 days
Shipping price The Lack Of
www.pwgamet.com
Leave your phone

Zespolona lampa ostrzegawcza ORION B jest elementem wyposażenia pojazdów uprzywilejowania w ruchu drogowym (pojazdy kat. M i N). Lampa zawiera światła ostrzegawcze kategorii TB2, czyli klasy 2, umieszczone na bokach belki. Barwa światła zależy od potrzeb zamawiającego, związanych z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania lampy.

Lampy dostępne w wariantach:

- niebieska B - nr index 01.001

Lampy w przygotowaniu
- żółta A - w przygotowaniu
- bezb/żółta CA - w przygotowaniu
- bezb/niebieska CB - w przygotowaniu
- czerwona R - w przygotowaniu
- bezb/czerwona CR - w przygotowaniu

Lampa ORION B jest przeznaczona do montażu na dachu pojazdu, a konstrukcja elementów montażowych umożliwia instalację belki tylko w jednej prawidłowej pozycji, gwarantującej prawidłowe usytuowanie na pojeździe. Odporność na czynniki atmosferyczne zapewniają zastosowane materiały: aluminowy szkiele, klosze poliwęglanowe i elastomerowe uszczelki.

Źródłem światła w lampie są LED zamontowane w modułach świetlnych: po cztery (lampy żółte i niebieskie) lub po pięć (lampy czerwone).

Lampa może posiadać różne dodatkowe elementy typu światła kierunkowe, robocze itp. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami serii ORION na naszej stronie.

Lampa błyska po obu stronach naprzemiennie i posiada homologację polską dla tego typu błysku.

Długość belki ORION, to 1140 mm (model podstawowy), ale istnieje możliwość wykonania innych długości (minimum 500 mm, maksimum 2040 mm).

Głębokość belki, to ok. 265 mm, a wysokość tylko 59 mm, co plasuje lampę w czołówce najnowocześniejszych i najniższych certyfikowanych lamp w klasie 2.

There is currently no comments or ratings for this product.