• ORION

Długość lampy [mm]
1140
kolor światła
niebieski
kolor klosza
niebieski
zasilanie (V)
12-24V
Brak towaru
0
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 40
Odbiór osobisty 0
Kurier 40
Kurier POBRANIE 55
www.pwgamet.com
Zostaw telefon

Zespolona lampa ostrzegawcza ORION B jest elementem wyposażenia pojazdów uprzywilejowania w ruchu drogowym (pojazdy kat. M i N). Lampa zawiera światła ostrzegawcze kategorii TB2, czyli klasy 2, umieszczone na bokach belki. Barwa światła zależy od potrzeb zamawiającego, związanych z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania lampy.

Lampy dostępne w wariantach:

- niebieska B - nr index 01.001

Lampy w przygotowaniu
- żółta A - w przygotowaniu
- bezb/żółta CA - w przygotowaniu
- bezb/niebieska CB - w przygotowaniu
- czerwona R - w przygotowaniu
- bezb/czerwona CR - w przygotowaniu

Lampa ORION B jest przeznaczona do montażu na dachu pojazdu, a konstrukcja elementów montażowych umożliwia instalację belki tylko w jednej prawidłowej pozycji, gwarantującej prawidłowe usytuowanie na pojeździe. Odporność na czynniki atmosferyczne zapewniają zastosowane materiały: aluminowy szkiele, klosze poliwęglanowe i elastomerowe uszczelki.

Źródłem światła w lampie są LED zamontowane w modułach świetlnych: po cztery (lampy żółte i niebieskie) lub po pięć (lampy czerwone).

Lampa może posiadać różne dodatkowe elementy typu światła kierunkowe, robocze itp. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami serii ORION na naszej stronie.

Lampa błyska po obu stronach naprzemiennie i posiada homologację polską dla tego typu błysku.

Długość belki ORION, to 1140 mm (model podstawowy), ale istnieje możliwość wykonania innych długości (minimum 500 mm, maksimum 2040 mm).

Głębokość belki, to ok. 265 mm, a wysokość tylko 59 mm, co plasuje lampę w czołówce najnowocześniejszych i najniższych certyfikowanych lamp w klasie 2.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie