• DeLUX FULL LED N

Lamp length [mm]
light color
color dome
DeLUX Controller
2999.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 6 days
Shipping price The Lack Of
www.pwgamet.com
Leave your phone

Belka FULL LED N z systemem sterowania świeceniem przełączanym manipulatorem (standard długość przewodu ok. 5 m - mozliwość przedłużenia). Dostępne kolory światła żółty i niebieski, klosze żółte, niebieskie lub bezbarwne. Instrukcja obsługi sterownika. Urządzenie posiada dwa tryby pracy - belka i fala. Po włączeniu zasilania, domyślnie uruchamia się w trybie belka. W celu włączenia należy wcisnąć środkowy (dolny) klawisz. Wyłączenie następuje przez trzy sekundowe przytrzymanie wciśniętego lewego lub prawego klawisza.

Tryb belka.

Środkowy klawisz służy do zmiany programu świecenia belki (9 programów) w trybie pracy belka (krótkie wciśnięcie). Boczne klawisze w tym trybie są nieaktywne (poza wyżej wspomnianą funkcją OFF - WYŁĄCZ). W celu zmiany trybu pracy na tryb fala, należy wcisnąć i przytrzymać środkowy klawisz przez ok. 4 sekundy. Ponowne przytrzymanie wciśniętego klawisza środkowego przez ok. 4 sekundy, spowoduje przełączenie lampy w tryb belka.

Tryb fala.

W tym trybie skrajne zewnętrzne lampy paracują, jako lampy ostrzegawcze. Wewnętrzna część belki pracuje, jak w trybie fala. W tym trybie domyślnie uruchamia się program fali symetrycznej (rozchodzenie na obie strony). Klawisze lewy i prawy - uruchamiają tryby kierunkowe (w lewo lub w prawo). Klawisz środkowy uruchamia programy symetryczne (12 programów: 4 w lewo, 4 w prao, 4 symetryczne).

Aby przełączyć lampę w tryb pracy belka, należy wcisnąć i przytrzymać przez 4 sekundy klawisz środkowy manipulatora.

Oznaczenie przewodów:

  • czerwony - + zasilania 12V lub +24V
  • zielono-żółty - masa zasilania GND

Opis belki:

Wysokość belki 8,3 cm. Długość standard 95, 110, 145, 163 cm (światło żółte index 01.725. klosz bezbarwny index 01.723 lub światło niebieskie index 01.726, klosz bezbarwny 01.724). Głębokość 26,5 cm.
O mozliwość wykonania belki De Lux innej długości pytaj w Biurze Obsługi Klienta FEDlight.

Sposób mocowania na dachu: uchwyt przegubowy lub montaż śrubowy (patrz na uchwyty do belek). Pobór prądu przez belkę w danym momencie jest uzależniony od rodzaju emitowanego światła i ilości zapalonych diód i wynosi od 3 do 5,6 A przy instalacji 12V. Przy 24V odpowiednio mniej. Nowoczesny wygląd, wysoka wydajność świetlna i trwałość w połączeniu z bezobsługową pracą, to podstawowe zalety belki.

Jedyny taki model na rynku lamp dachowych w Polsce! Sprawdź!

There is currently no comments or ratings for this product.